Darmowa dostawa od 200,00 zł

Polityka Prywatności

Polityka prywatności serwisu Sporttiw

 

Sporttiw.pl przestrzega zasady ustawy o ochronie danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określanej popularnie jako „RODO”), w odniesieniu do danych osobowych użytkowników, będących osobami fizycznymi.

 Administratorem danych jest:

Sporttiw Sp. J. Wiesław Dziuba, Alicja Dziuba, z siedzibą ul. Ceglarska 26, 30-362 Kraków(POLSKA), spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem 0000092529, NIP 677-10-13-848, Regon 350807993

W czasie wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie gromadzone są informacje dotyczące: przeglądarki odwiedzającego, adresu IP komputera, typu systemu operacyjnego, czasie wizyty, liczbie obejrzanych stron oraz w jaki sposób do nas trafił. Informacje te nie są łączone z danymi osobowymi subskrybentów, dzięki czemu internauci pozostają anonimowi. Dane statystyczne o ruchu użytkowników i korzystaniu przez nich z poszczególnych obszarów serwisu, czerpiemy również z plików "cokies" (ciasteczek), zapisywanych przez serwer na dyskach twardych odwiedzających. Dane te są zbierane przez zewnętrzne, powszechnie wykorzystywane na rynku systemy internetowe do gromadzenia statystyk odwiedzin stron internetowych.

 

Aby skorzystać z niektórych funkcji naszej strony (historia zakupów, status zamówienia), wymagana jest rejestracja. Rejestracja jest dobrowolna i nie jest wymagana do złożenia zamówienia. W trakcie rejestracji użytkownik będzie poproszony o podanie: imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu e-mail, numeru telefonu a także dowolnie dobranego loginu i hasła. Klienci którzy nie są zarejestrowani, również mogą składać zamówienia. Można to zrobić po przez wysłanie zamówienia e-mailem lub telefonicznie, wówczas przy każdym zakupie Klient będzie poproszony o podanie: imienia i nazwiska, adresu dostawy oraz numeru telefonu. Dane gromadzone podczas rejestracji lub przy składaniu zamówienia są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia i nie są przekazywane osobom trzecim w celu marketingowym. Dane będę przekazywane firmą kurierskim, obsługującym karty płatnicze lub kredytowe jedynie w celu realizacji zamówienia.

 

Zwracamy uwagę, że w przypadku wyboru platform społecznościowych takich jak Facebook i Twitter, Państwa aktywność na stronie internetowej sporttiw.pl będzie dostępna również dla innych użytkowników tych platform. Dlatego prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności powyższych platform, ponieważ Państwa aktywność na stronie sporttiw.pl, po jej upublicznieniu na tych platformach, nie będzie podlegała Polityce Prywatności Sporttiw.

 

Jeżeli postanowimy dokonać zmiany w naszej polityce prywatności, zostanie ona umieszczona na naszej stronie sporttiw.pl.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, uwag lub wątpliwości dotyczących naszej polityki prywatności prosimy kierować na adres: sklep@sporttiw.pl

 

 

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.73 / 5.00 407 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-08
O ile stroje są ok o tyle skarpety musiałem odesłać. Stopy w rozmiarze mini są tak szerokie ,że pasowałyby na mój rozm 44 a nie dziecka 34.
2024-05-09
Jestem bardzo zadowolony.
pixel