Darmowa dostawa od 200,00 zł

Netex: piłkochwyty

( ilość produktów: 3 )

Zapewniają bezpieczeństwo na różnego rodzaju obiektach sportowych, zabezpieczając przed wyrządzeniem szkody, przypadkowym uderzeniem znajdującej się nieopodal osoby, a także zmniejszając czas potrzebny na szukanie piłki. Piłkochwyty Netex, gdyż o nich mowa, to szalenie praktyczne i chętnie stosowane rozwiązanie na boiskach do piłki nożnej, siatkowej, polach golfowych czy kortach, które skutecznie odgradzają przestrzeń zewnętrzną od tej przewidzianej na rozgrywki.

Wysoka jakość wykonania i uniwersalność zastosowań

Piłkochwyty Netex charakteryzuje wysoka jakość. Wykonane są bowiem z nowoczesnych i trwałych materiałów, odpornych na różnorodne warunki atmosferyczne, jak i intensywne użytkowanie. Znajdują zastosowanie na boiskach szkolnych, najczęściej w miastach, gdzie w pobliżu znajdują się bloki mieszkalne lub inne zabudowania. Wykorzystanie tychże osłon zmniejsza prawdopodobieństwo wypadnięcia piłki poza teren do gry, eliminując tym samym ryzyko jakichkolwiek strat. Co więcej, w niektórych przypadkach piłkochwyty Netex mogą służyć również do podziału boiska, zwłaszcza wtedy, gdy szkoła dysponuje ograniczonym metrażem przeznaczonym do użytkowania przez większą ilość uczniów.

Piłkochwyty Netex są często wykorzystywane na miejskich, publicznych boiskach oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa osobom postronnym. Siatka ogranicza bowiem ryzyko wypadnięcia piłki poza teren do gry, zmniejszając przy tym ewentualne straty i szkody, jakie może wyrządzić.

Wymiary piłkochwytów Netex

Osłony Netex, jakie oferujemy w naszym sklepie, są różnej wysokości. Ich konkretne wymiary uzależnione są od boiska oraz rodzaju uprawianej dyscypliny sportowej. Najczęściej występują w wymiarze 4 i 5 metrów, a ich ceny ustalane są indywidualnie do potrzeb i oczekiwań klientów. Generalnie, niższe piłkochwyty Netex wykorzystuje się na boiskach do gry w piłkę nożną, siatkówkę, hokeja czy badmingtona, a także wokół koła do rzutu dyskiem, młotem czy pchnięciu kulą. Z kolei wyższe wykorzystuje się na polach golfowych, boiskach do baseballa czy dużych stadionach.

Piłkochwyty w Sporttiw.pl

Dlaczego warto zamówić zewnętrzne osłony w naszym sklepie? Powodów jest wiele. Przede wszystkim zapewniamy wysoką jakość wykonania, która znajduje przełożenie w trwałości i odporności na uszkodzenia. Ponadto, gwarantujemy indywidualne podejście przy jednoczesnej terminowości w realizowaniu zamówienia. A także oferujemy atrakcyjne ceny zakupu! Wybierając piłkołapy Netex z oferty naszego sklepu, możemy liczyć na bezpieczne i komfortowe przeprowadzanie rozgrywek sportowych!

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 387 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-30
Bardzo szybko, bardzo profesjonalnie
2024-02-26
Szybka obsługa
pixel